استفاده از کابینت سفید در دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه ایده آل بسیاری از ما باید با فضای بیرون ارتباط داشته باشد و نور زیادی از تمامی پنجره هایش وارد فضا شود ولی خب به دلایل متعددی این اتفاق همیشه رخ نخواهد داد. بهترین راه برای مهیا کردن چنین شرایطی این است که از رنگ سفید به صورت تک رنگ در فضا استفاده کرد و نوری مصنوعی به محیط بخشید. در این حالت به نظر می‌رسد که آشپزخانه نور خود را از یک منبع طبیعی دریافت می‌کند و یا حداقل احساس روشنایی و بزرگی فضا به شما دست خواهد داد.

افرادی که ترجیح می‌دهند آشپزخانه‌ای با رنگ‌های مختلف و لوازم ترکیبی داشته باشند می‌توانند در پس زمینه فضای خود رنگ سفید را به کار ببرند. این کار شبیه به این است که در یک گالری با پس زمینه روشن تمامی آثار هنری، خودشان را به خوبی نمایان خواهند کرد. بسیاری از افراد به استفاده از لوازم آویختنی و دکوری در آشپزخانه علاقه بسیاری دارند. در این شرایط داشتن آشپزخانه سفید رنگ مانند یک بوم سفید عمل کرده و باعث جلوه بیشتر لوازم تزئینی می شود.

رنگ سفید همچنین برای کسانی که شانس داشتن منظره بسیار خوبی در پشت پنجره های آشپزخانه شان دارند گزینه بسیار خوبی خواهد بود. در این صورت اصلا لازم نیست با کمک طرح های شلوغ و پرنقش بخواهید توجه کسی را جلب کنید. رنگ سفید همچنین در به تعادل رساندن رنگ‌های تیره نیز کارآیی دارد زیرا ما تمام تلاشمان را کرده تا حداقل استفاده از رنگ های تیره را در کف زمین داشته باشیم، بنابراین استفاده از رنگ‌های روشن‌تر بسیار مناسب خواهد بود.

رنگ سفید همچنین باعث شده تا آشپزخانه به نظر بزرگتر و زیباتر از آنچه که هست جلوه کند. شرکت های رنگ سازی بسیاری هستند که رنگ های سفید فوق العاده و جذابی تولید می‌کنند که باعث تمیزتر و زیباتر جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه می‌شود. با این حال می‌توانید از نوعی رنگ سفید استفاده کنید که مقداری زردی، قهوه ای و یا خاکستری در آن ترکیب شده باشد که کمی گرمای بیشتری را به شما القا کند.

به این نکته نیز باید توجه داشت در زمانی که می‌خواهید به فروشگاه رنگ فروشی بروید و رنگ سفید را خریداری کنید، درجه رنگی سفید در مانیتورهایی که کد رنگی آن را برایشان تعریف شده متفاوت خواهد بود.